Знищення ос і шершнів

Знищення осиного гнізда

Стали помічати часта поява ос і шершнів на своїй дачній ділянці або в будинку, тоді варто задуматися про те, що десь близько завелися оси, бджоли, які облаштували своє осине гніздо. Що б дізнатися про місцезнаходження осиного гнізда потрібно поспостерігати за осами, шершнями простежити, куди вони часто літають. Зазвичай осині гнізда розташовуються під дахом, на горищі або в щілинах будівлі. Самостійне витяг осиного гнізда небезпечно і не варто його чіпати, так як можна піддатися нападу ос. Це небезпечно для вашого життя і навіть смертельно, тому краще викликати професіоналів, які допоможуть позбутися від гнізда і його небезпечних жителів.

Методи позбавлення від ос і шершнів

Наші фахівці допоможуть вам позбавитися від ос і шершнів, приберуть осине гніздо і зроблять ваше життя більш безпечною.

Наші професіонали використовують кілька методів для знищення ос та шершнів:

  • медовий гель
  • холодний туман

Гель на основі меду приманює і вбиває комах, має високу ефективність в боротьбі з осами і шершнями. Протягом 3-4 днів після обробки ви не помітите жодної оси на своїй ділянці або в будинку, так як комаха, яке спробувало отруйний медовий гель ще деякий час живе і заражає отрутою своїх родичів, тим самим знищуються всі комахи.

Холодний туман використовується в разі, якщо не можна встановити місцезнаходження осиного гнізда і при великій кількості комах. Препарат розпорошується по всій території, а також в місцях можливого знаходження осиного гнізда. Приміщення звільняється від людей на 10 годин, протягом яких йде знищення ос та шершнів. Дану процедуру на відкритій території бажано проводити при нормальних погодних умовах без опадів.

Телефонуйте до нас в будь-який час і ми допоможемо вам позбавитися від комах, знищимо осине гніздо і зробимо ваше життя якісної!

UA
Powered by TranslatePress »