Дезинсекция-это мероприятия, которые направлены на борьбу и уничтожение различных насекомых, которые опасны тем, что являются переносчиками различных заболеваний.

Наша фирма проводит дезинсекцию, как в закрытом помещении, так и на открытой территории. Специалисты используют ряд инсектицидов, которые имеют губительное действие на насекомых.

Суть данной технологии дезинсекции состоит в следующем:

  • яд помещен в микрокапсулы и поэтому защищен от высокой температуры, солнечного света, влаги, чем и объясняется его длительное остаточное действие.
  • Прочность микрокапсул позволяет использовать инсектициды практически в любых местах, капсулы не абсорбируются пористыми материалами (бетон, кирпич, дерево и,т, д.) и препарат не теряет своей активности даже на абсорбирующих и засаленных поверхностях.

 Применяя био экологические и химические средства высокого качества, которые имеют все разрешения от Министерства Здравоохранения и соответствующий сертификат. Гарантия качества. Звоните, что бы узнать все детали, и мы будем очень рады вам помочь!

Дезинсекция Уничтожение насекомых.

Бывает так, что насекомые пробираются в жилые помещения или на предприятия и доставляют не мало проблем.  Насекомые могут быть переносчиками множества болезней, таких как тиф, глисты, туберкулез, дифтерия и прочих. По этой причине очень важно быстро избавляться от нежелательных  «гостей».Мы поможем вам избавиться от вредителей и уничтожим очаги размножения насекомых в самых отдаленных местах.

  Дезінсекцію проводять фахівці з величезним досвідом роботи і професійними знаннями, які швидко і якісно позбавлять ваш будинок від мух, бліх, тарганів, клопів, кліщів, мурах та інших комах.

Найкращі методи розроблені за новітніми технологіями та безпечні.   Знищення згубно діють усім комах після проведення першої обробки. Бар'єр у подарунок Детальніше » / туман який не є шкідливим /після провітрювання/ і практично не має запаху, швидко вивітрюється, допомагає знищити всіх комах від дорослих особин до найдрібніших, проникає у хітин комах, знищує відкладені яйця шкідників.

Дезінсекція проводиться швидко та якісно, має високу ефективність та гарантію високоефективної роботи. За технологією холодного туману можуть оброблятися не лише маленькі приміщення, а й обробці підлягають великі території та споруди. Процедуру також проводять на відкритій місцевості, якщо докучають такі комахи, як мурахи, бджоли, оси, комарі, листяні кліщі та інші шкідливі комахи.

 Всі послуги дезінсекції здійснюються на вигідних умовах для наших клієнтів, а сама процедура проходить у зручний для вас час за прийнятним цінам /    Дезінсекція ідеально підійде для будинків, квартир, складів, прилеглих територій, різних закладів громадського харчування та офісних будівель. Не чекайте до завтра, а вирішите проблему прямо зараз! Наша служба вам допоможе, очистить приміщення за короткий час, позбавить від шкідників і допоможе повернутися до колишньої нормального життя в здоровій атмосфері.

Усі питання ви можете вирішити з нашими фахівцями зателефонувати /

UA
Powered by TranslatePress »