Slide 1

Sansac

Кращі професіонали
Дезінсекції Дезінфекції.
Дезинсекція


Знищення комах

Детальніше

Дезинфекція


Знищення
мікробів

Детальніше

Дератизація


Знищення
гризунів

Детальніше

Фумігація


Знищення
шкідників

Детальніше

Грибки


Знищення
цвілі

Детальніше

Клінінг


Очищення і
прибирання

Детальніше

Наші технології

Комплекс заходів, спрямованих на знищення комах

Наша служба використовує високоефективну технологію у вигляді обробки холодним туманом. Обробка приміщення дрібнодисперсного суспензії дозволить проникнути туману в усі щілини і вентиляційні отвори, все тріщини і інші важкодоступні місця, що допоможе знищити всіх комах,Наші препарати ефективні і безпечні, не залишають слідів і стійкого неприємного запаху, Але найголовніше, це те, що наші препарати знищують всіх комах і шкідників з перших секунд дії. Це ефективна і корисна процедура, яка допоможе вам заощадити, а також поліпшити ваш комфорт. Наша фірма «Sansac» забезпечить вам високу якість і ефективну обробку. Забезпечуємо оперативне проведення дезінсекційних робіт в будь-якому районі Києва та області, Не жди завтра, телефонуй сьогодні!

Хочете бути впевнені в безпеці і якості?

Наші останні новини

РЕЗУЛЬТАТ ГАРАНТОВАНО

Наші фахівці проводять дезінсекцію сучасним обладнанням і сертифікованими препаратами, які нешкідливі для людини, тварин і навколишнього середовища. Робота виконується сумлінно, результат гарантований.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ:

зателефонуйте нам

Комплекс Санітарних Послуг, спрямованих на знищення комах, з використанням спеціальних механічних, хімічних і біологічних методов.Безопасность для здоров'я людей - найголовніший принцип нашої служби. Цей принцип завжди дотримується при розробці та пошуку нових ефективних засобів і способів боротьби з шкідниками.

Детальніше  Крім цього, ми відмінно впораємося з будь-якими забрудненнями, а завдяки нашій послузі клінінгу і нашому вмілому, досвідченому персоналу ваш будинок стане чистим та безпечним!  Фахівці нашої служби проведуть обробку дезінфікуючими речовинами з гарантією захисту від комах, вірусів, цвілі і бактерій.

  • Знищення клопів ↔ знищення тарганів ↔ позбавлення від паразитів ↔ холодний туман ↔ боротьба з вірусами ↔ замовити дезінфекцію ↔ знищення комах. Оперативно і анонімно!
UA