Знищення клопів

Якщо вдома завелися клопи

Якщо у вас вдома завелися клопи, не біда! Наша компанія допоможе вам впоратися з цією проблемою. Ми проведемо якісну обробку вашого приміщення і знищимо всіх шкідників.

Обробка від клопів проходить в три етапи:

  • При підготовці приміщення до обробки, вам необхідно:
  • обробка приміщення від шкідників
  • Провітрювання і прибирання

Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, проведуть ефективне знищення клопів і нададуть повну конфіденційність.

Заходи при підготовці до обробки

При підготовці приміщення до обробки, вам необхідно:

  • заховати всі продукти
  • упакувати посуд в целофанові пакети або помити розчином соди після обробки
  • заклеїти вентиляційні решітки для безпеки сусідів
  • розкласти м'які меблі
  • поставити на ребро матрац

обробка приміщення від шкідників

Обробка приміщення проводиться фахівцем в спец.костюме і протигазі. Хім.вещество розпорошується зі спеціального апарату по всіх поверхнях, меблів. стінах, підлозі та килимах у всіх кімнатах, на кухні та у ванній. Після проведення обробки приміщення залишають закритим на 3-4 години, протягом яких хім.препарат знищує комах. Це дієвий метод, який позбавить від шкідників ваш дом.Наші препарати ефективні проти безлічі різних видів комах, навіть при найсильнішому зараженні. Використовуючи цей варіант дезінсекційних заходів, можна бути впевненим в повному очищенні об'єкта від будь-яких синантропних комах і членистоногих.
Ми спеціалізуємося на знищення всіляких шкідників
Наша фірма готова надати ефективну, якісну обробку будь-якої складності,

 Провітрювання і прибирання

Після того, як була проведена обробка від комах і по закінченню потрібного часу, все приміщення необхідно провітрити протягом приблизно пару годин або поки не вивітриться неприємний запах. Всі приміщення слід поки не очищати, а необхідно очистити тільки ті поверхні з якими будете контактувати (ручки, столи, стільці тощо). При збиранні необхідно використовувати 5% розчин соди, яка є знезаражувальним, твор соди, яка є знезаражувальним, дезинфікуючим і очищує засобом. Якщо вам потрібна наша допомога по боротьбі з клопами, сміливо звертайтеся і не переживайте. Ми позбавимо ваш будинок від клопів і проведемо якісну обробку дезінфікуючим і очищає.Якщо вам потрібна наша допомога по боротьбі з клопами, сміливо звертайтеся і не переживайте. Ми позбавимо ваш будинок від клопів і проведемо якісну обробку будь-якого приміщення. Наші європейські препарати мають сертифікат і відповідають всім вимогам Міністерства охорони здоров'я України, а наші фахівці мають доступ до роботи і потрібний досвід щоб ефективно провести процедуру і очистити ваш будинок.

Ціни на знищення клопів

Вартість знищення клопів для квартир (приміщень)
Вартість знищення клопів холодним туманом
UA