Наша команда

Олександр

Олександр, керівник фірми Sansac, яка надає послуги по боротьбі з комахами і шкідниками. Є провідним фахівцем в області дезінсекції та дератизації. Має досвід роботи більше трьох років. Після вдосконалення себе в професії організував фірму по послугах населенню в сфері товкач контролю. Професіонал своєї справи і хороший фахівець.

Наталія Приходько
Оператор-консультант
Наталія, це візитна картка нашої фірми. Вона займається прийомом дзвінків і оформленням замовлень від наших клієнтів. Працює оператором-консультантом, надає всю необхідну інформацію про наші послуги та вартості. Це цінний співробітник, ввічливий, добродушний і турботливий чоловік, який з радістю вислухає вас, проконсультує з усіх питань і надасть найкращих фахівців.
Іван Потапенко
Спеціаліст

Іван відмінний фахівець широкого профілю, який знає свою справу на відмінно. Це молодий, працьовитий, виконавчий співробітник, що вміє якісно проводити дезінсекцію, дератизацію і фумігацію.Он знає всі нюанси роботи та зарекомендував себе як досвідчений, уважний і працьовитий працівник.

Сергій Білий
Спеціаліст-дезінсектор

Сергій, це один з професіоналів своєї справи на нашій фірмі Sаnsac. Сергій пройшов спеціальні курси і перекваліфікувався на фахівця товкач контролю. Досвідчений фахівець, який працює у нас 3 роки і зарекомендував себе з позитивної сторони, як працьовитий, виконавчий і умілий співробітник.

UA
Powered by TranslatePress »