Знищення тарганів

вусаті сусіди

Якщо у вас в будинку з'явилися такі «вусаті сусіди», як таргани, які швидко розмножуються і яких складно вивести, тоді вам просто необхідна допомога фахівців професіоналів.

Як відомо, таргани стародавні комахи, які протягом багатьох років існують поруч з людьми. По думках таргани не є небезпечними, але не варто забувати про те, що вони можуть переносити небезпечні захворювання. Що б ще більше не розводити комах, необхідно тримати приміщення в чистоті, не залишати сміття або залишки їжі на відкритих місцях, які можуть бути доступними для тарганів. Препарат для тарганів, до якого вони вже звикли з роками і мають якийсь імунітет, не завжди є ефективним в боротьбі з цими шкідниками.

Таргани в будинку, методи боротьби з тарганами.

Наша фірма допоможе вам впоратися з такою проблемою, як таргани в будинку і позбавить вас від цих неприємних комах.

Фахівці ведуть боротьбу з тарганами, застосовуючи кілька методів, а саме:

  • гелевий метод
  • Метод холодного туману (газація)

Використовуючи гелевий метод, фахівці наносять в потрібних місцях точково спеціальний гель, який є простим в боротьбі з комахами, не токсичний і при такій обробці в будинку можуть знаходитися люди, а також домашні тварини. Перед обробкою необхідно лише зробити вологе прибирання приміщення і відсунути всю дрібну меблі від стін. Результат буде помітний на 3 або 4 день після обробки

При методі холодного туману обробку проходять всі приміщення і люди з тваринами або рибками не повинні знаходитися в приміщенні. Перед обробкою необхідно заховати всю їжу і посуд в целофанові пакети, заклеїти вентиляційні решітки, прибрати з дому дітей і всіх домашніх тварин Після обробки приміщення закривається на 3-4 години, а по закінченню часу перевіряється на відсутність неприємного запаху і провітрюється. Робиться прибирання приміщення, але тільки часткова. Прибирати необхідно ті місця, з якими будете стикатися, а повне прибирання з використанням 5% розчину соди проводять через деякий час. Всі деталі і розцінки ви зможете дізнатися, зателефонувавши до нас і отримавши якісну консультацію. Наші препарати ефективні проти безлічі різних видів комах, навіть при найсильнішому зараженні. Використовуючи цей варіант дезінсекційних заходів, можна бути впевненим в повному очищенні об'єкта від будь-яких синантропних комах і членистоногих.
Ми спеціалізуємося на знищення всіляких шкідників
Наша фірма готова надати ефективну, якісну обробку будь-якої складності,

Наші професіонали в короткі терміни і в доступне для вас час позбавлять ваш будинок від тарганів, зроблять ваше життя більш якісною.

Ціни на знищення тарганів

UA