У нашому житті існує багато бактерій і небезпечних вірусів, які можуть поширюватися, приводити до захворювання багатьох людей і навіть викликати епідемію. З метою безпеки проводиться дезінфекція, що б зменшити поширення вірусів або розмноження небезпечних бактерій, паразитів і шкідників. Відомо, що самостійно можна спробувати поборотися з вірусом, але знищити повністю вірус неможливо і краще вдатися до послуг професіоналів, що б зупинити вірус і знизити розмноження хвороботворних бактерій.

Існує кілька видів дезінфекції:

  • Вогнищева (заключна і поточна)
  • Профілактична

Вогнищева дезінфекція проводиться на території вогнища поширення вірусу, що б знищити небезпечні мікроорганізми. Дана процедура може проводитися багаторазово, тому називається поточної. Може проводитися в лікарнях та інших лікувальних закладів для знезараження білизни, посуду і не допустити вірус за межі приміщення. Заключна дезінфекція проводиться один раз після знаходження хворого в приміщенні.

Наші фахівці проведуть дезінфекцію в квартирі, в будинку, або в іншому приміщенні якісно, ​​професійно і за прийнятною ціною.

 Дезинфекция помещений и территорий

Існує кілька способів дезінфекції, таких як:

  • Механічний спосіб (вологе прибирання приміщення, миття рук, очищення повітря)
  • Фізичний (вплив на мікроби ультрафіолетовим світлом, високими температурами, обробка парою)
  • Хімічний (застосування хімічних препаратів що б знищити вірус або шкідників)

Наша фирма / sansac /   использует химический способ, который является более эффективным и имеет хороший результат после обработки помещения. Химическое средство, которое используется, избавит ваш дом от вредителей и опасных вирусов. Быстро и комплекстно решаем самые серьезные задачи.

Якщо у вашому будинку є велика небезпека у вигляді вірусу або шкідників, то наші професіонали справляться з цією проблемою, оперативно і якісно знищать небезпеку і зроблять ваше життя якісніше.

Телефонуйте, що б отримати більш детальну інформацію, дізнатися про ціну і домовитися, про проведення процедури. Ми завжди раді вам допомогти!