Дератизація і її комплексні заходи

Дератизація проводиться з метою знищення всіх гризунів, позбавлення від шкідників. Дана процедура проводиться в квартирах, будинки і на підприємствах. Якщо ви помітили хоч одного гризуна в своєму будинку, то слід викликати фахівців, що б оцінити обстановку і провести дератизацію приміщення. Цей метод ефективний і цілком безпечний для людей і домашніх тварин. Вартість і результативність може залежати від вибору отрути для застосування, що б позбавити від шкідників. Всі використовувані препарати мають дозволу і відповідають всім вимогам. Наші фахівці оперативно і якісно проведуть дератизацію у вас вдома або на підприємстві.Ми допоможемо вам позбавитися від проблеми у вигляді мишей і щурів, а також, крім дератизації можемо провести дезінсекцію приміщення, що б очистити від шкідників.

Заходи після дератизації

Після проведення дератизації в будинку необхідно знати, що далі робити і які профілактичні роботи слід провести після обробки приміщення.

 

  • Прибрати будь-які забруднення за допомогою ополіскування гарячою водою
  • Провести прибирання приміщення за допомогою чистячих засобів

Наша фірма надасть вам свої якісні послуги, а професіонали своєї справи проведуть всі необхідні процедури на високому рівні і зроблять ваше життя якісніше.

UA
Powered by TranslatePress »