Знищення бліх

блохи шкідники

Якщо у вас в будинку живе домашня тварина, то напевно ви стикалися з такою проблемою, як блохи. Ці маленькі комахи-паразити можуть принести чимало клопоту господареві будинку. Блохи можуть швидко розмножуватися і доставляти дискомфорт не тільки тваринам, а й людям. Що б дізнатися чи є у вас вдома блохи вам необхідно перевірити свої ноги. Якщо на ногах нижче коліна є маленькі ранки від укусів, які сверблять, значить, вас покусали блохи, які можуть мешкати в вашому домі. Переносником бліх є домашні тварини, а також комахи можуть занестися з сусідніх приміщень. Часто блохи заводяться в підвалах багатоквартирних будинків через проживання в них бездомних тварин і сирої вологої атмосфери, що теж може служити появою бліх у вашій квартирі через відвідування підвального приміщення. Самостійно знищити всіх бліх дуже важко і вам знадобиться допомога фахівців.

Ефективний метод боротьби з блохами

Якщо вам набридають блохи, і ви не знаєте, що робити, тоді звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам вирішити цю проблему. Наші професіонали використовують якісні європейські хімічні препарати для повного знищення комах, які пройшли перевірку, мають сертифікат і відповідають всім необхідним вимогам. Фахівці, використовуючи метод холодного туману (газової обробки), проведуть обробку приміщень будь-якого виду, а також квартир і будинків.

Перед обробкою вашого будинку необхідно провести відповідну підготовку, таку як:

  • Необхідно запакувати весь посуд і продукти в целофанові пакети або винести з приміщення
  • Провести генеральне вологе прибирання, заклеїти вентиляційні решітки
  • Випрати одяг і білизна при 90 градусах
  • Пропрасувати подушки і ковдри праскою або парогенератором
  • Забрати з приміщення домашніх тварин або рибок

Після всіх вжитих заходів можна проводити обробку. Фахівці, які мають великий досвід роботи, виявлять місця проживання бліх, оброблять кожен куточок вашого будинку. Після процедури потрібно закрити приміщення на 8-10 годин. По закінченню часу необхідно перевірити, чи немає неприємного запаху і тоді зробити провітрювання. Також необхідно провести вологе прибирання тих місць, з якими будете стикатися (стільці, столи, полиці і т. д.). Через деякий час потрібно повторити генеральне прибирання всіх приміщень. Для більш ефективного результату можна провести ще одну обробку через кілька тижнів, щоб досягти максимального результату і знищити всіх комах. Якщо вам потрібна допомога в боротьбі з блохами, то швидше за телефонуйте на наш номер, і ви отримаєте якісну консультацію, домовтеся про час проведення обробки вашого будинку, дізнаєтеся наші прийнятні ціни і позбудетеся від бліх за допомогою високопрофесійних фахівців, які знають свою справу і зроблять вашу життя більш якісною.

UA