Якщо у вас в будинку живе домашня тварина, то ви, напевно, стикалися з такою проблемою, як блохи. Ці маленькі комахи-паразити можуть завдати чимало клопоту господареві будинку. Блохи можуть швидко розмножуватися та доставляти дискомфорт не лише тваринам, а й людям. Якщо на ногах нижче коліна є маленькі ранки від укусів, які сверблять, значить вас покусали блохи, які можуть мешкати у вашому будинку. Переносником бліх є домашні тварини, а також комахи можуть занестись із сусідніх приміщень. Часто блохи заводяться в підвалах багатоквартирних будинків через проживання в них бездомних тварин і сирої вологої атмосфери, що теж може бути появою бліх у вашій квартирі. Самостійно знищити всіх бліх дуже важко, і вам знадобиться допомога фахівців.

Ефективний метод боротьби з блохами

Якщо вам набридають блохи, і ви не знаєте, що робити, тоді звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам вирішити цю проблему. Фахівці використовують мікробіологічні інсектициди, тобто. речовини, призначені для знищення шкідників Використовуючи метод холодного туману (газової обробки), проведуть дезінфекцію приміщень будь-якого виду, квартир і будинків.

Перед обробкою вашого будинку необхідно провести відповідну підготовку, таку як:

  • Необхідно запакувати продукти харчування в целофанові пакети або покласти у холодильник.
  • Забрати із приміщення домашніх тварин

Після всіх вжитих заходів можна проводити обробку. Фахівці, які мають великий досвід роботи, виявлять місця проживання бліх, оброблять кожен куточок вашого будинку. Після дезінсекції слід закрити приміщення на 3-4 години. Після закінчення часу необхідно провітрити. Також необхідно провести вологе прибирання тих місць, з якими стикатиметеся (стільці, столи, полиці і т. д.). обробки вашого будинку, дізнаєтеся наші прийнятні ціни і позбавитеся від бліх за допомогою високопрофесійних фахівців, які знають свою справу і зроблять ваше життя якіснішим.

Замовити консультацію

UA
Powered by TranslatePress »