Якщо у вас в будинку живе домашня тварина, то ви, напевно, стикалися з такою проблемою, як блохи. Ці маленькі комахи-паразити можуть завдати чимало клопоту господареві будинку. Блохи можуть швидко розмножуватися та доставляти дискомфорт не лише тваринам, а й людям. Якщо на ногах нижче коліна є маленькі ранки від укусів, які сверблять, значить вас покусали блохи, які можуть мешкати у вашому будинку. Переносником бліх є домашні тварини, а також комахи можуть занестись із сусідніх приміщень. Часто блохи заводяться в підвалах багатоквартирних будинків через проживання в них бездомних тварин і сирої вологої атмосфери, що теж може бути появою бліх у вашій квартирі. Самостійно знищити всіх бліх дуже важко, і вам знадобиться допомога фахівців.

Ефективний метод боротьби з блохами

Якщо вам набридають блохи, і ви не знаєте, що робити, тоді звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам вирішити цю проблему. Фахівці використовують мікробіологічні інсектициди, тобто. речовини, призначені для знищення шкідників Використовуючи метод холодного туману (газової обробки), проведуть дезінфекцію приміщень будь-якого виду, квартир і будинків.

Перед обробкою вашого будинку необхідно провести відповідну підготовку, таку як:

  • Необхідно запакувати продукти харчування в целофанові пакети або покласти у холодильник.
  • Забрати із приміщення домашніх тварин

После всех принятых мер можно проводить обработку.  После дезинсекции нужно закрыть помещение на 3-4 часа. По истечению времени необходимо проветрить. Также необходимо провести влажную уборку тех мест, с которыми будете соприкасаться (стулья, столы, полки и т. д.) Если вам нужна помощь в борьбе с блохами, звоните, и вы получите консультацию, договоритесь о времени проведения обработки вашего дома, узнаете наши приемлемые цены и избавитесь от блох с помощью высокопрофессиональных  специалистов, которые знают свое дело,

Замовити консультацію

UA
Powered by TranslatePress »