Знищення павуків

Знищення павуків в будинку і павутини

Павуки в будинку не викликають приємних відчуттів, а лише бажання знищити їх. Ці дрібні членистоногі не просто так селяться в будинках і квартирах. Це хижаки по своїй природі, снують павутину по кутах кімнат і заманюють в її мережі різних комах. Павуки полюють на мух, тарганів та інших дрібних комах, тому слід звернути увагу на наявність таких у вашому домі. Крім цього, багатопалості люблять тепло, їжу, бруд і вологе середовище, Найчастіше комахи селяться у ванній кімнаті і підвальних приміщеннях. Тому, якщо не хочете розвести в будинку павуків, провітрюйте кімнати, прибирайте вологу у ванній, проводите частіше генеральне прибирання будинку.

Способи позбавлення від павуків і павутини.

Прибрати павутину легко! Необхідно часто забиратися в приміщенні і знімати всю павутину з кутів, стін і стель в будинку за допомогою віника. А ось знайти всіх павуків в квартирі і вбити це важке завдання і вимагає спеціального підходу.

 Позбутися від павуків можна за допомогою народних методів, таких як, ефірну олію перченої м'яти або з'єднання склянки столового оцту з водою. Цими розчинами обприскують всі кути в домі, укоси на дверях і місця проживання павуків.

  Також допоможуть позбутися від павуків спеціальні аерозолі від комах, які слід розпорошувати на плінтуса, віконні та дверні укоси і по кутах. Після 15 хвилин провітрити приміщення від неприємного запаху.

 Існують також ультразвукові відлякувачі, які за допомогою ультразвукових хвиль, які так неприємні комах, відлякують павуків і змушують їх залишати приміщення.

Але найефективніший спосіб, це дезінсекція. Завдяки холодному туману, отруйні речовини розпорошуються в важкодоступні місця, знищують практично всіх комах. Препарати, які використовуються при обробці приміщення, не несуть небезпеки людям і домашнім тваринам, швидко вивітрюються і не залишають слідів.

 Завдяки нашій службі боротьби з комахами і шкідниками ви отримаєте швидкий, хороший результат якісно виконаної роботи, гарантію і економію свого часу, яке зможете витратити на більш важливі справи.

Ми дбаємо про наших клієнтів!

UA