Фумігація

 Фумігація - це газова обробка приміщень, яка проводиться для знищення всіх шкідників і комах. Метод фумігації має високу ефективність і легко проводиться в різних порожніх або завантажених об'єктах, а також не несе шкоди для складського, виробничого товару або зернових на сільськогосподарських складах. Наша фірма надає висококваліфікованих фахівців, які проведуть якісну і високоефективну фумігацію в будь-якій будівлі будь-якого типу і знищать зі стовідсотковою гарантією всіх шкідників і комах. Процедура цілком безпечна і відповідає всім санітарним нормам, а всі фахівці мають необхідний допуск до роботи і потрібні знання для проведення фумігації.  

Фумігація для деревини Якщо у вас є дерев'яний будинок за містом або ви купили новий будинок, то вам необхідно знати, що після декількох років життя в будинку може з'явитися жук у дереві, який любить поласувати деревом. Цей дрібний шкідник несе шкоду всім дерев'яним конструкціям і його необхідно заздалегідь знищити поки він не заразив деревину. Взагалі налічується понад 300 видів жуків-древоточцев, таких як вусань, короїд, дроворуб та інші.Зазвичай такі комахи можуть з'явитися, якщо перед будівлею будинку або ремонту в будинку дерев'яні матеріали не пройшли обробку. Тому, що б знищити цих комах шкідників необхідно проводити фумігацію приміщення, яка позбавить будинок від небажаних гостей, залишить його в цілості й схоронності. З нашою допомогою ви убезпечите свій будинок і всі дерев'яні конструкції в ньому в цілості й схоронності на довгі роки.  

Наша компанія має такі переваги, як:

  • кваліфікований персонал
  • виїзди по всій Україні
  • надання всіх необхідних документів
  • проведення процедури в зручне для вас час
  • безпечні європейські препарати з сертифікатом
  • 100% гарантія на всі наші роботи

Зателефонувавши до нас ви можете задати всі ваші запитання, уточнити вартість і домовитися про час проведення процедури. Ми робимо ваше життя краще!

UA
Powered by TranslatePress »